Novinky

Nová nabídka produktů Barracuda na Amazon Web Services

V souladu se soudobými trendy společnost Barracuda Networks u svých produktů neustále rozšiřuje podporu různých typů platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing. To zahrnuje i nabídku řešení Barracuda v rámci Amazon Web Services a Microsoft Windows Azure.

Díky tomu získávají firmy a organizace mimořádnou flexibilitu při implementaci osvědčených produktů Barracuda Networks z oblasti informační bezpečnosti a ukládání dat v rámci své IT infrastruktury. Výsledné řešení mohou zákazníci snadno nakonfigurovat dle svých požadavků a díky škálovatelnosti ho neustále přizpůsobovat aktuálním potřebám.

Velmi důležitá je samozřejmě i možnost snížení investičních a provozních nákladů v případě, že je řešení nasazeno jako časově pronajatá služba typu SaaS (Software as a Service). Tato varianta je dostupná v rámci již zmíněné platformy Amazon Web Services (AWS) s hodinovou sazbou nebo jako BYOL (Bring Your Own License).

Na AVS Marketplace tak můžete nalézt již tři řešení společnosti Barracuda Netwoks, kterými jsou Barracuda Spam Firewall, Barracuda Web Application Firewall a Barracuda NG Firewall. Z pochopitelných důvodů patří mezi nejžádanější produkty Barracuda Spam Firewall, který je v rámci AWS nyní nově dostupný rovněž ve formě ročního předplatného.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek