Novinky

Nová platforma Barracuda eoN pro virtualizaci síťových aplikací

V uplynulých několika letech společnost Barracuda Networks rozšířila svou nabídku o podporu hybridních platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing, kam spadá také řada produktů určených pro prostředí VMware. 

Nyní přichází společnost Barracuda Networks s inovativní platformou Barracuda eoN, která je navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací v rámci konceptu tzv. softwarově definovaných sítí SDN (Software Defined Networking).

Barracuda eoN Software Defined Gateway (SDG) je s využitím nejmodernějších technologií speciálně navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací. Pokročilá architektura Barracuda eoN nabízí vysokou spolehlivost, dostatečný výpočetní výkon a odpovídající datovou propustnost. 

K dispozici je je několik modelů  Barracuda eoN, které svou kapacitou pokrývají potřeby různých typů zákazníků. Nejvyšší model EON 14000 může nabídnou výpočetní výkon 192 jader (384 threads), propustnost 240 Gbps a úložný prostor o velikosti 6 TB. Zařízení řady Barracuda eoN jsou mimo jiné dále vybavena i řadou vysokorychlostních datových rozhraní včetně 10G Fiber SFP portů.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek