Novinky

Nový Barracuda Load Balancer FDC s propustností 40 Gbps

Nový Barracuda Load Balancer FDC s propustností 40 Gbps 

Společnost Barracuda Networks patří mezi přední dodavatele IT řešení díky svým výkonným, spolehlivým a snadno použitelným produktům z oblasti informační bezpečnosti, ukládání dat a síťové infrastruktury. 

Jedním z velmi úspěšných produktů je Barracuda Networks Load Balancer, jakožto špičkové moderní řešení pro rozložení zátěže mezi servery (Load Balancing) doplněné o účinnou ochranu před útoky na síť (Intrusion Prevension System).

Barracuda Load Balancer poskytuje komplexní řešení pro rozdělení výkonu pro internetové sítě s vysokými nároky na datový přenos: web, FTP, streaming audio a streaming video a sítě pro přenos souborů. Je určen rovněž pro hostované aplikace, které používají architekturu tenkých klientů, jako je Citrix nebo Windows Terminal Services. Uplatní se i u dalších IP služeb vyžadujících optimální výkon (SMTP, DNS, RADIUS a TFTP). Load balancing je implementován nejenom na tradiční vrstvě 4 ISO/OSI (IP adresace), ale také na vrstvě 7, což je důležité především u webových serverů.

Nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů Barracuda Networks Load Balancer je řešení Barracuda Load Balancer FDC model T740. Tato hardware appliance je primárně určena pro prostředí virtualizovaných datových center. Díky využití Intel architektury spolu s Data Plane Development Kit (DPDK) může poskytovatelům webových služeb a provozovatelům cloudových center nabídnout mimořádně vysoký výkon za velmi příznivou cenu.

Barracuda Load Balancer FDC má udanou datovou propustnost 40 Gbps, která je závislá na typu internetového provozu. Během testů výkonnosti však bylo dosaženo propustnosti více než 60 Gbps. Barracuda FDC T740 při testech zvládl téměř deset milionů současných webových spojení a 1.33 milionu spojení za sekundu. 
Podrobnější údaje lze získat v tomto dokumentu 
https://www.barracuda.com/assets/docs/White_Papers/Barracuda_Load_Balancer_FDC_T740_WP_Rev_Up_Your_Web_Traffic.pdf

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete nalézt na stránkách 
http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-vykonna-spam-antispam-spyware-antispyware-antivir-a-im-firewall-reseni-barracuda-networks.htm

Distributorem produktů Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications
Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek