Společnost AudioCodes je jedním z významných vývojářů a prodejců produktů z oblasti VoIP a síťových prvků a aplikací. Je leaderem na trhu konvergovaných VoIP technologií. Významným směrem je řada řešení určených pro Microsoft Lync / Skype for Bussiness. Audiocodes (Microsoft  je jednou z mála společností vyvíjejících a dodávajících v této oblasti zařízení certifikovaná společností Microsoft.

Program "Audiocodes One Voice for Skype for Business" je zaměřen na usnadnění a plynulost přechodu stávajících řešení podnikové telefonní komunikace na Microsoft Unified Communications.

Více informací naleznete na stránkách výrobce www.audiocodes.com.


Produkty Audiocodes v portfoliu Gesto Communications

Skype for Bussines

AudioCodes CloudBond ™ 365

 • All in one řešení pro Hybridní scénáře S4B včetně připojení hlasových služeb do prostředí analogové i digitální telefonie a VoIP a pro plynulou migraci hlasových služeb do prostředí O365.
 • AudioCodes CloudBond ™ 365 je modulární flexibilní řešení pro datová centra, sídla organizací i jejich pobočky. Univerzální all-in-one řešení pro Skype for Business určené pro hybridní prostředí v sobě spojuje to nejlepší z Skype for Business server, cloudové pobočkové ústředny a hlasových služeb poskytovatele.

  Současný vývoj potvrdil koncept sjednocené komunikace (UC) jako základ na pracovišti s trendy indikujícími, že cludová řešení UC jsou následujícím krokem.

  Zatímco nabídka Microsoft Cloud PBX se stále vyvíjí, CluodBond 365 již nyní překlenuje tuto mezeru a vytváří kritické pouto mezi dnešním UC a cloudovým řešením zítřka.

  CloudBond 365 tmelí spojení mezi nasazením on-premises a v cloudu, což umožňuje společnostem využívat plný potenciál Skype for Business a zároveň poskytuje flexibilitu potřebnou pro plné využítí sílu cloudu.

   

Produktové dokumenty
Getting the cloud Right
Winning the Voice Workload with hybrid
S4B CloudBond 365
SBC and Enhanced Gateways for Skype for Bussines

VOIP Gateway / E-SBC

Mediant 

 • Enhanced Session Border Controler
 • Audiocodes Mediant je rodina hlasových bran umožňujících bezpečně a spolehlivě propojit různá telekomunikační prostředí.

  Používají rovněž se na hranici podnikové telekomunikační sítě kde tvoří demarkační bod mezi touto sítí a sítí poskytovatele veřejných hlasových služeb a poskytují ta ochranu podnikovým telefonním sítím.

  Široké možnosti nastavení a manipulace jak se signalizačními protokloly tak s medii dovolují vyřešit jak propojení různých prostředí (VoIP SIP / PRI /BRI /Analog) tak většinu odchylek v implementaci telekomunika VoIP jednotlivých výrobců.

  K dispozici je ucelená řada od malých fixních systémů pro pobočky, přes střední fixní i modulární systému pro větší orkganizace až pořešení po poskytovtele telkomunikačních služeb.

Produktové dokumenty
Mediant 1000 Hybrid E-SBC and media Gateway DS
Mediant 800 Hybrid E-SBC and media Gateway DS
Mediant Enterprise Session Border Controller (SBC) Family Brochure
Enterprise SBC - Top 10 reasons to choose AudioCodes
SBC and Enhanced Gateways for Skype for Bussines

VOIP Telefony

 • podpora a integrace Microsoft Skype for Business
 • řada IP telefonů 400HD
 • 440HD kvalifikován rovněž pro SfB Online
 • Jediné telefony pro SfB s podporou protokolu SILK
 • Centrání management
 •  

  Audiocodes nabízí  řadu IP telefonů 400HD podporujících prostředí Microsoft Lync / Skype for Business. Uživatelům nabízejí vysokou kvalitu zvuku a vynikající srozumitelnost. Široká řada vlastností a funkcí, vysoká spolehlivost a certifikovaná interoperabilita je staví do role favorita při výběru zařízení pro Skype For Businnes od malých kanceláří po rozsáhlá podniková řešení.

   

Produktové brožury  a datasheety
AudioCodes 400HD Series Skype for Business-Compatible IP Phones
AudioCodes 400HD IP Phones
AudioCodes Managed IP Phones Solution