Přeskočit na obsah

O společnosti

Jsme s vámi již více jak 30 let

Jsme více než jen dodavatel ICT technologií

Gesto Communications je jednou z nejdéle působících IT společností v porevoluční éře s počátky již v roce 1989. Je zaměřena na síťové aplikace, bezpečnost dat, bezdrátové komunikace a audio/video konferenční systémy.

Společnost působí zejména jako distributor, VAR a expertní konzultant.

Zabezpečení on-Premise a cloudových řešení

Gesto Communications nabízí know-how v oblasti bezpečnosti dat získávané již od roku 1996. Společnost realizovala řadu projektů pro finanční sektor, zahrnujících bezpečnost počítačových sítí s vysoce citlivými daty, které byly zabezpečeny produkty Thales (dříve Cylink, SafeNet, Gemalto).

Jako distributor společnosti Barracuda Networks dodává HW a SW řešení pro zabezpečení dat, aplikací i infrastruktury v prostředí on-premise a cloudů a k zabezpečení přístupu k nim. Firewally Barracuda Networks byly jako první certifikovány pro cloudy Microsoft Azure, Amazon AWS a Google Cloud.

Audio a videokonferenční systémy pro komunikaci on-Premise a v Cloudu

Gesto Communications dodává od roku 1996 videokonferenční systémy Polycom. Je jediným certifikovaným Polycom Gold Partnerem pro ČR. Polycom patří mezi hlavní světové výrobce audio a video konferenčních zařízení, IP telefonů a rovněž infrastrukturálních systémů pro on-prem i cloudová řešení.

V oblasti telefonie poskytuje Gesto Communications rovněž řešení a zařízení společosti Audiocodes – inteligentní telekomunikační gatewaye, IP telefony a doplňkové systémy pro řízení dohled.

Systémy a zařízení obou společností jsou certifikovány společností Microsoft pro Skype for Bussiness.

Našimi zákazníky jsou všechna odvětví průmyslu i státní instituce. Svým zákazníkům poskytujeme profesionální služby v oblasti zpracování projektů nasazení audio a video konferenčních systémů, jejich dodávek, realizace, zaškolení obsluhy a služby záručního i pozáručního servisu na celém území České republiky.

Řešení pro přístupové sítě - DSL, optické, kabelové, mobilní (LTE)

Gesto Communications je dodavatelem komplexního řešení pro metalické (DSL) i optické (GPON) přístupové sítě společnosti DASAN Zhone Solutions (DZS) využívané jak pro vysokorychlostní připojení k Internetu tak pro síťové připojení v rámci rozsáhlejších budov a komplexů.

Technologie DZS jsme nasadili např. v DSL a pevné telefonní síťi T-Mobile nebo v hotelových sítích.

Gesto Communications je rovněž distributorem německé společnost AVM, která je jedničkou (se 70% podílem) na mateřském trhu inteligentních modemů pro sítě DSL, kabelové i mobilní. Tyto modemy jsou vybaveny integrovanými systémy pro telefonii a SmartHome a mohou být rozšířeny řadou doplňků pro vytvoření domácí nebo menší podnikové sítě.

Nevíte si rady? Potřebujete konzultaci?