Přeskočit na obsah

Naše služby

Námi nabízené služby můžeme rozdělit do 3 základních kategorií

Předprodejní podpora

Našim zákazníkům můžeme pomoci s přípravou projektů a jejich realizací. Díky expertním zkušenostem s produkty našich technologických partnerů poskytujeme poradenství v oblasti návrhu a realizace projektů využívajících námi distribuované produkty.

Servisní podpora

Pomocí vzdálené správy dokážeme zkontrolovat stav zařízení klienta a vyhodnotit, zda je možné prostřednictvím změny nastavení zařízení zprovoznit, nebo je nutná jeho výměna.

Zápůjčky a pronájmy

Pokud má zákazník skutečný zájem o námi distribuované produkty, ale nechce do své ICT infrastruktury jednorázově investovat, je možné se s námi domluvit na zapůjčení produktů, případně jejich pronájmu.

Chcete více informací o našich službách?

Bližší informace o našich službách

Školení a semináře

V rámci předprodejní podpory svým partnerům nabízíme konzultace a obchodní i technická školení na celé portfolio nabízených produktů. Školení vedou naši certifikovaní experti a přednostně je provádíme přímo u zákazníka. Jsme ale připraveni i

Konzultace projektů a jejich řízení

Našim zákazníkům můžeme pomoci s přípravou projektů a jejich realizací. Díky expertním zkušenostem s produkty našich technologických partnerů poskytujeme poradenství v oblasti návrhu a realizace projektů využívajících námi distribuované produkty.

Laboratoř

Prostřednictvím naší laboratoře lze namodelovat prostředí zákazníka a vhodně jej doplnit o prvky z portfolia Barracuda, v případě komunikační infrastruktury pak Polycom / AVM. Lze otestovat administraci, efektivitu a vhodnost řešení pro zákazníka.

  • základní i detailní konfigurace zařízení
  • ostré domoverze konkrétních produktů (lze zapůjčit nebo virtuálně nainstalovat)
  • ukázka
  • instalace
  • administrace
  • testování

Pro všechny produkty, které nabízíme poskytujeme můžeme poskytnout nadstandardní záruční i pozáruční servisní podporu.
Snažíme se vždy individuálně vyhovět potřebám každého zákazníka.

Pokud má zákazník skutečný zájem o námi distribuované produkty, je možné se dohodnout na zapůjčení (kratší dobu) nebo pronájmu na delší dobu za účelem odzkoušení / PoC.

Rovněž můžeme pronajmout audio nebo videokonferenční techniku pro jednorázové akce.Nevíte si rady? Potřebujete konzultaci?