Přeskočit na obsah

AVM FRITZ!Box 6591 Cable vyhodnocen jako nejlepší na trhu

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Nejprodávanějšími produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.

Díky vysoké užitné hodnotě, snadné použitelnosti a příznivým cenám získala zařízení AVM celou řadu prestižních ocenění. Nejnovější je od největšího evropského magazínu o telekomunikacích Connect, který letos v únoru zveřejnil své hodnocení modemů a routerů. V kategorii zařízení určených pro sítě CATV se na prvním místě umístil AVM FRITZ!Box 6591 Cable.

Toto ocenění je mimo jiné dáno i tím, že AVM FRITZ!Box 6591 Cable reprezentuje nejnovější pokrok v oblasti připojení k Internetu po sítích kabelové televize a umožňuje tak uživatelů připojení na ještě vyšších rychlostech.

Díky využití technologie 2 x 2 OFDM (Orthogonal Frequence Division Multiplexing) channel bonding v rámci nového standardu  DOCSIS 3.1 je možné po CATV nabízet uživatelům připojení s rychlostí až 6 Gbit/s pro downstream a 2 Gbit/s pro upstream. Samozřejmě je zachována i zpětná kompatibilita se zavedeným standardem DOCSIS 3.0, což kabelovým operátorům výrazně zjednodušuje postupný přechod na novější technologii.

Už tradičně je součástí zařízení AVM FRITZ!Box také špičkové řešení pro lokální bezdrátovou síť, které zahrnuje nemodernější dostupné technologie. U tohoto modelu mají uživatelé k dispozici Wi-Fi 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO s přenosovými rychlostmi až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s a nechybí ani zpětná kompatibilita se staršími Wi-Fi standardy.

Ve výbavě jsou standardně také funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz