Přeskočit na obsah

Nejvyšší ocenění pro Barracuda Total Email Protection

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. Zaměřuje se především na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti. 

Vysoká kvalita a snadná použitelnost bezpečnostních řešení Barracuda Networks byla již mnohokrát oceněna v rámci různých nezávislých hodnocení IT produktů. Nejnovější ocenění získalo komplexní řešení pro ochranu elektronické pošty Barracuda Total Email Protection, ve kterém jsou zahrnuty produkty Barracuda Essentials, Barracuda Sentinel a Barracuda PhishLine.

V rámci posledního hodnocení SC Magazine obdrželo řešení  Barracuda Total Email Protection nejvyšší rating pěti hvězdiček ve všech šesti hodnotících kritériích. Současně SC Magazine ve své recenzi uvedl, že během testování funkčních vlastností nebyly zjištěny žádné slabiny nebo nedostatky.

Barracuda Essentials zabezpečuje data a elektronickou poštu v prostředí Microsoft Office 365. Jedná se o sadu cloudových služeb zahrnující produkt Barracuda Cloud Archiving Service spolu se službami Barracuda Email Security Service a Barracuda Cloud Backup. Barracuda Sentinel chrání uživatele před stále častějšími útoky typu real-time spear phishing, cyber fraud defense a domain fraud. Ani nejlepší automatizovaná ochrana proti phishingovým útokům však není dostatečná. Jsou proto třeba pokročilé nastroje pro odpovídající školení uživatelů, včetně funkcí pro simulaci a vyhodnocení, které poskytuje platforma Barracuda PhishLine.

Na začátku tohoto roku bylo řešení Barracuda Total Email Protection rozšířeno o nové funkce nazvané Forensics a Incident Response, které umožňují rychle a pružně reagovat na rozpoznané bezpečnostní hrozby. Díky tomu mohou administrátoři snadnou identifikovat všechny postižené uživatele, odstranit danou zprávu z jejich příchozí pošty a zaslat jim příslušné oznámení o celé záležitosti. Současně jsou shromážděny údaje nezbytné k tomu, aby bylo možné stejnému útoku v budoucnosti zabránit.

Další informace o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz