Přeskočit na obsah

Barracuda představuje vylepšený CloudGen Firewall

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V souladu s potřebami zákazníků se zaměřuje na inovativní cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti. 

K nejpokročilejším bezpečnostním řešením patří Barracuda CloudGen Firewall, který je nyní dostupný v nové verzi Release 8. Inovace se týkají především snadnější a rychlejší implementace, kterou doplňuje vylepšený SD-WAN management pro komfortní správu systému.

Cílem nových vylepšení je především zjednodušit a zrychlit implementaci tohoto cloudového bezpečnostního řešení. Současně jsou administrátorům k dispozici vylepšené nástroje pro správnou konfiguraci Barracuda CloudGen Firewall, kde je řada procesů automatizována. To zahrnuje rovněž plnohodnotnou integrace s Azure vWAN. Uživatelé tak mají výrazně usnadněn přechod na novou cloudovou SD-WAN platformu.

Barracuda CloudGen Firewall uživatelům nabízí velmi sofistikované řešení pro informační bezpečnost, do něhož mimo jiné spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti.

O špičkové kvalitě Barracuda CloudGen Firewall svědčí skutečnost, že toto řešení si v minulém i letošním roce vedlo skvěle v nezávislých srovnávacích testech cloudových bezpečnostních řešení NSS Labs, kde celkem třikrát získalo prestižní ocenění „Recommended“.

Další informace o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz